Fyzická ostraha objektů

Fyzickou ostrahou objektu (areálu, budov atd.) se rozumí střežení daného objektu našimi pracovníky v režimu dle přání zákazníka.

Cílem ostrahy je zamezení, případně omezení nežádoucího pohybu osob a vozidel ve střeženém objektu, předcházení škodám v důsledku poruch a havárií rozvodů elektřiny, vody a plynu, případně technologických zařízení.

Součástí fyzické ostrahy je, nebo může být, poskytování vrátnické, informační, recepční služby případně i dalších činností dle konkrétních požadavků zákazníka.

Pracovníci strážní služby společnosti PCO – hlídací služba, s.r.o. jsou vybaveni pracovním oblečením, které splňuje jak požadavky identifikace k zaměstnavateli, tak i praktičnost a příjemný vzhled. Při své činnosti používají běžné donucovací prostředky, na přání zákazníka služební psy. Dle potřeby jsou vybaveni komunikačními pojítky.

Pro zkvalitnění výkonu strážní služby využívá naše společnost jeden z nejmodernějších systémů kontroly pochůzek ACTIVE GUARD. Tento systém umožňuje přenos dat v reálném čase, má integrované přepadové tlačítko a lze jej současně použít i jako i jako telefon (komunikační pojítko) – vše sleduje a vyhodnocuje dispečink pultu centralizované ochrany.

 

Rychlý kontakt
PCO - hlídací služba, s.r.o.

Vrbenská 197/23
370 01    České Budějovice

387 201 151 - recepce

 
Kariéra

Máte-li zájem o pracovní místo v naší společnosti, vyplňte prosím údaje ve formuláři, v nejbližší době se Vám ozveme.

Chcete vědět o našich činnostech více podrobností? Navštivte naše webové stránky:
Montážní dílny Montážní dílny